Basında Biz: Konya Life 1. Haberimiz

             BÜSAN Sanayi Bölgesi’nde hizmete giren “POLİGON” silah meraklılarına atıştan eğitime, silah ruhsatından özel silah bakımına kadar çok geniş yelpazede hizmet sunuyor. Bin 200 metrekarelik alanda Uluslararası Atıcılar Birliği normlarına uygun olarak hazırlanan Poligon, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü tarafından onaylı. 5 atış yolu bulunan merkezde silah meraklılarına, 5, 15, 25 metrelik hedef seçenekleri sunuluyor. İnsan sağlığına ve güvenliğine gereken önemi veren Poligon, eğitimli ve ehliyetli öğretmenler nezaretinde hizmet veriyor. Poligon’da isteyen atış meraklılarına, atış öğretmenleri, silaha hakimiyet, doğru nişan alma, nefes kontrolü ve isabetli vuruşun nasıl yapılacağı konularında uygulamalı olarak eğitim veriyor. Poligon’da hizmet sadece bununla sınırlı değil. Atıcıları beraber getirdikleri aileleri ya da arkadaşları dinlenme salonunda, çaylarını, kahvelerini veya soğuk içeceklerini yudumlarken ekrandan izleme fırsatı da buluyorlar. Poligon’da silahı olmayan ama silah atmaya merakı olan vatandaşlara atış başı 2 YTL karşılığında her çapta mermi ve bu mermileri atacak silahı kullanma imkanı veriliyor. Ruhsatlı silahı olan kişiler ise, mermisi kendisinden 10 YTL’ye istediği kadar mermi atabiliyor. Ayrıca 18 yaş altı kişiler velisi ile gelmek şartı ile poligonda atış yapabiliyorlar.

            Poligon’da ayrıca özel güvenlik okulları ve şirketleri ile özel güvenlik görevlisi bulunan kurum, kuruluş ve şirketlere de hizmet sunuluyor.

 

Telif Hakkı © 2010 Poligon Spor Eğitim Atıcılık – Konya Atış Poligonu, Tabanca Atış Poligonu, Silah Atış Poligonu. Bütün Hakları Saklıdır.       Tasarım & Kodlama : Vizyoner